Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100
v
v

Změny v rozvrhu Friday 21. 6.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
I4A Ks Ks Ks Ks Ks Ks Ks
I4C Ks Ks Ks Ks Ks Ks Ks
SC4 Ks Ks Ks Ks Ks Ks Ks Ks
EA4 Ks Ks Ks Ks Ks Ks Ks
SM4 Ks Ks Ks Ks Ks Ks Ks
SZ3 Ks Ks Ks Ks Ks Ks Ks Ks
OB3 Ks Ks Ks Ks Ks Ks Ks Ks
V3 Ks Ks Ks Ks Ks Ks
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Mádlová Ivana .. -
Pavlíček Tomáš .. .. .. .. .. .. .. -
Poláková Miroslava Vn Vn Hl Jd Va Sp -
Velešovský Pavel Ca Ca Zr - Sp - -
Žalský Radek Sp -
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
tve Um Um Um Um Um Um Um Um Um Um Um
51e Mat Mat Mat Mat Mat Mat Mat
Změny v rozvrzích učitelů
Bret Miloslav
4 odpadá ELM EA4
5 odpadá ELM EA4 (elm1)
6 odpadá ELM EA4 (elm1)
7 odpadá ELM EA4 (elm1)
Doškář Václav
4 odpadá ASR I4A
Halbychová Hana
3 supl. (Pa) DAS I2B (das1) 35e dohled
Hamanová Ilona
5 odpadá TRH I4A
Hejduk Marek
6 odpadá MET SM4 (met1)
7 odpadá MET SM4 (met1)
Chlumská Alena
0 změna NJ SC4 (njn2)+ konec studia
1 změna NJ SC4 (njn2)+
3 odpadá EKN I4A
Chlumská Taťána
1 spojeno (Vy) ANJ EA1 (aj1) 16e
1 změna ANJ EA1 (aj2) 16e
2 spojeno (Vy) ANJ EA1 (aj1) 16e
2 změna ANJ EA1 (aj2) 16e
Klička Šimon
0 odpadá ODV SZ3
1 odpadá ODV SZ3
2 odpadá ODV SZ3
3 odpadá ODV SZ3
4 odpadá ODV SZ3
5 odpadá ODV SZ3
Kobrlová Nikola
1 odpadá CJL I4A
2 odpadá CJL I4A
Kubín František
3 změna UP EA1 (up1) lab1
4 změna UP EA1 (up1) lab1
Mádlová Ivana
2 změna MAT SM4+
3 změna MAT SM4+
4 odpadá MAT SC4
5 odpadá MAT SC4
Jandová Helena
4 supl. (Pa) DAS I2B (das1) 47e za odpadlou
Otruba František
3 odpadá ASR I4C
4 odpadá ASR I4C
Pleva Stanislav
2 odpadá SPS SC4 (sps2)
3 odpadá SPS SC4 (sps2)
Podzimková Anita
4 odpadá TEC SM4
5 odpadá TEC SM4
Říha Martin
4 změna TEV SM3B+ tvs
5 změna TEV SM3B+ tvs
6 odpadá TEV SC4
7 odpadá TEV SC4
Špicarová Jana
2 změna ANJ I3B (aj1) 35e
5 supl. (Vy) ANJ I2A (aj1) 9e dohled
5 spojeno (Zr) ANJ I2A (aj2) 9e
6 supl. (Pa) PGR I2B (pgr1) u2 dohled
Tišer Kryštof
1 změna TEV SC2+ tvs
2 změna TEV SC2+ tvs
Vaníček Jaromír
1 supl. (Pa) VAM I3C (vam1) u2 za odpadlou
1 odpadá POS I4C (pos2)
2 supl. (Pa) VAM I3C (vam1) u2 za odpadlou
2 odpadá POS I4C (pos2)
Vavroušek Miroslav
1 odpadá PGR SC4 (pgr1)
2 odpadá PGR SC4 (pgr1)
3 odpadá PGR SC4 (pgr1)
Vejvara Radek
6 odpadá ODV SZ3
Junková Romana
5 supl. (Pa) PGR I2B (pgr1) 47e za odpadlou
Žalský Radek
3 spojeno (Vy) ANJ I2A (aj1) 9e
Změny v rozvrzích tříd
EA1
1 ANJ aj1 16e spojí Ca (Vy)
1 ANJ aj2 16e změna Ca
2 ANJ aj1 16e spojí Ca (Vy)
2 ANJ aj2 16e změna Ca
3 UP up1 lab1 změna Kb
4 UP up1 lab1 změna Kb
6 MAT odpadá (Ma)
I2A
3 ANJ aj1 9e spojí Zr (Vy)
5 ANJ aj1 9e supluje Sp (Vy)
5 ANJ aj2 9e spojí Sp (Zr)
I2B
3 DAS das1 35e supluje Hl (Pa)
4 DAS das1 47e supluje Jd (Pa)
5 PGR pgr1 47e supluje Va (Pa)
6 PGR pgr1 u2 supluje Sp (Pa)
I3B
2 ANJ aj1 35e změna Sp
I3C
1 VAM vam1 u2 supluje Vn (Pa)
2 VAM vam1 u2 supluje Vn (Pa)
EA3
4 TEV tvs změna Rh
5 TEV tvs změna Rh
SM3B
4 TEV tvs změna Rh
5 TEV tvs změna Rh
I4A
7. les., 1. - 4. les., 6. les., 5. les. konec studia
I4C
1. les., 5. les., 2. les., 6. les., 4. les., 7. les., 3. les. konec studia
SM2
1 TEV tvs změna Ti
2 TEV tvs změna Ti
SC2
1 TEV tvs změna Ti
2 TEV tvs změna Ti
SC4
2. les., 5. - 6. les., 4. les., 1. les., 3. les., 7. les. konec studia
skup njn2: 0. les. konec studia
EA4
4. les., 1. les., 3. les., 7. les., 5. les., 2. les., 6. les. konec studia
SM4
6. les., 2. les., 1. les., 3. les., 5. les., 7. les., 4. les. konec studia
SZ3
0. les., 4. - 5. les., 7. les., 2. les., 1. les., 6. les., 3. les. konec studia
OB3
3. les., 0. les., 5. les., 4. les., 2. les., 6. - 7. les., 1. les. konec studia
V3
3. les., 1. les., 5. - 6. les., 2. les., 4. les. konec studia
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou