Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
Klíma Jiří |
|
- |
- |
Kb |
Kb |
Sp |
Ki |
Do |
|
|
|
|
|
|
|
Kořínek Ondřej |
|
- |
- |
>> |
>> |
>> |
>> |
- |
|
|
|
|
|
|
|
Svobodová Nikol |
|
Jd |
Aa |
Pt |
Pe |
Ca |
- |
.. |
|
|
|
|
|
|
|
Libánská Michaela |
|
- |
Hl |
Br |
- |
Aa |
.. |
- |
|
|
|
|
|
|
|
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů |
Augustinová Radmila |
2 |
supl.
(Sa)
|
CJL |
I1B |
50e |
dohled |
5 |
supl.
(Sk)
|
CHE |
I1B |
fych |
dohled |
9 |
přesun <<
|
MAT |
I4A |
35e |
z 14.3. 2. hod |
10 |
přesun <<
|
MAS |
I4A (mas1)+ |
6e |
z 14.3. 1. hod |
|
Bret Miloslav |
3 |
supl.
(Sk)
|
CHE |
EA1 |
fych |
dohled |
|
Doškář Václav |
7 |
supl.
(Kx)
|
EPO |
I4A (epo1) |
mit |
dohled |
|
Halbychová Hana |
2 |
supl.
(Sk)
|
CHE |
EA1 |
fych |
dohled |
|
Chlumská Taťána |
5 |
supl.
(Sa)
|
OBN |
ST1A |
43s |
dohled |
|
Kobrlová Nikola |
6 |
supl.
(Kx)
|
EPO |
I4A (epo1) |
mit |
dohled |
|
Kořínek Ondřej |
8 |
přesun >> |
PTA |
I2A (pta1) |
|
na 18.3. 9. hod |
9 |
přesun >> |
PTA |
I2A (pta1) |
|
na 18.3. 10. hod |
|
Kubín František |
3 |
supl.
(Kx)
|
ATR |
I3B (atr2) |
5/1e |
za odpadlou |
4 |
supl.
(Kx)
|
ATR |
I3B (atr2) |
5/1e |
za odpadlou |
8 |
navíc
|
ETE |
I2B (ete2) |
em2 |
|
9 |
navíc
|
ETE |
I2B (ete2) |
em2 |
|
|
Jandová Helena |
1 |
supl.
(Sa)
|
CJL |
I1B |
50e |
dohled |
|
Němeček Ladislav |
6 |
přesun <<
|
ETE |
I1B |
fych |
z 9. hod |
9 |
přesun >> |
ETE |
I1B |
|
na 6. hod |
|
Petrová Lucie |
3 |
supl.
(Sa)
|
CJL |
ST1B |
25s |
dohled |
|
Pleva Stanislav |
4 |
supl.
(Sa)
|
CJL |
ST1B |
25s |
dohled |
|
Poláková Miroslava |
5 |
přesun <<
|
VAM |
I3B (vam1) |
u5 |
z 20.3. 1. hod |
6 |
přesun <<
|
VAM |
I3B (vam1) |
u5 |
z 20.3. 2. hod |
|
Vojtěchová Lea |
1 |
přesun >> |
MAS |
SM4 (mas2)+ |
|
na 26.2. 9. hod |
|
Špicarová Jana |
5 |
supl.
(Kx)
|
EPO |
I4A (epo1) |
mit |
dohled |
|
Vaníček Jaromír |
3 |
přesun <<
|
TMA |
I3C (tma1) |
u5 |
z 12.3. 1. hod |
4 |
přesun <<
|
TMA |
I3C (tma1) |
28e |
z 12.3. 2. hod |
|
Změny v rozvrzích tříd |
I1B |
1 |
CJL |
|
50e |
supluje |
Jd |
(Sa) |
2 |
CJL |
|
50e |
supluje |
Aa |
(Sa) |
5 |
CHE |
|
fych |
supluje |
Aa |
(Sk) |
6 |
ETE |
|
fych |
přesun << |
Nm |
z 9. hod |
6 |
CHE |
|
|
odpadá |
|
(Sk) |
9 |
ETE |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 6. hod |
|
EA1 |
2 |
CHE |
|
fych |
supluje |
Hl |
(Sk) |
3 |
CHE |
|
fych |
supluje |
Br |
(Sk) |
|
I2A |
8 |
PTA |
pta1 |
|
přesun >> |
|
na 18.3. 9. hod |
9 |
PTA |
pta1 |
|
přesun >> |
|
na 18.3. 10. hod |
|
I2B |
8 |
ETE |
ete2 |
em2 |
navíc |
Kb |
|
9 |
ETE |
ete2 |
em2 |
navíc |
Kb |
|
|
I3B |
3 |
ATR |
atr2 |
5/1e |
supluje |
Kb |
(Kx) |
4 |
ATR |
atr2 |
5/1e |
supluje |
Kb |
(Kx) |
5 |
VAM |
vam1 |
u5 |
přesun << |
Pa |
z 20.3. 1. hod |
5 |
DAS |
das1 |
|
přesun >> |
|
na 20.3. 1. hod |
6 |
VAM |
vam1 |
u5 |
přesun << |
Pa |
z 20.3. 2. hod |
6 |
DAS |
das1 |
|
přesun >> |
|
na 20.3. 2. hod |
|
I3C |
3 |
TMA |
tma1 |
u5 |
přesun << |
Vn |
z 12.3. 1. hod |
3 |
DAS |
das1 |
|
přesun >> |
|
na 12.3. 2. hod |
4 |
TMA |
tma1 |
28e |
přesun << |
Vn |
z 12.3. 2. hod |
4 |
DAS |
das1 |
|
přesun >> |
|
na 12.3. 1. hod |
|
I4A |
5 |
EPO |
epo1 |
mit |
supluje |
Sp |
(Kx) |
6 |
EPO |
epo1 |
mit |
supluje |
Ki |
(Kx) |
7 |
EPO |
epo1 |
mit |
supluje |
Do |
(Kx) |
9 |
MAT |
|
35e |
přesun << |
Aa |
z 14.3. 2. hod |
10 |
MAS |
mas1 |
6e |
přesun << |
Aa |
z 14.3. 1. hod |
|
I4C |
10 |
MAS |
mas1 |
6e |
přesun << |
Aa |
z 14.3. 1. hod |
|
ST1A |
5 |
OBN |
|
43s |
supluje |
Ca |
(Sa) |
|
ST1B |
3 |
CJL |
|
25s |
supluje |
Pt |
(Sa) |
4 |
CJL |
|
25s |
supluje |
Pe |
(Sa) |
|
SC4 |
1 |
MAS |
mas2 |
|
přesun >> |
|
na 26.2. 9. hod |
|
EA4 |
1 |
MAS |
mas2 |
|
přesun >> |
|
na 26.2. 9. hod |
|
SM4 |
1 |
MAS |
mas2 |
|
přesun >> |
|
na 26.2. 9. hod |
|
SZ1 |
|
OB1 |
|
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou